CZ
 
 
Ředitelka:dolejsi.lucie@skolaklic.cz
Zástupce ředitele:  m.kyselovska@email.cz
 
Ředitelka:+420 602 313 517
1. stupeň:+420 487 521 560
2. stupeň:+420 702 035 692
Škola klíč

Mimořádné omezení provozu školky

Vážení rodiče,
rada města Česká Lípa schválila prodloužení uzavření všech MŠ v České Lípě na dobu neurčitou, my na základě jednomyslného hlasování rodičů obou oddělení na ClassDojo prodlužujeme uzavření MŠ do 30.4. 2020. Stejně tak bude i uzavřena naše MŠ. Moc si přeji, aby to bylo už poslední prodloužení. 

Děkuji vám za úžasnou spolupráci, je opravdu skvělé, jak s vámi a vašimi dětmi můžeme zůstat v kontaktu.
Lucie Dolejší

 

Moc doufáme, že se situace zlepší a brzy se uvidíme. Paní učitelky jsou i nadále v práci a připravují pro vaše děti pracovní listy a aktivity, které by bylo možné realizovat na dálku.

Stojíme před mimořádnou situací, která je pro nás všechny nová. Chceme být pro vás a vaše děti v těchto nelehkých dnech oporou a navázat tak na naši spolupráci, která dosud fungovala skvěle.

Připravili jsme pro vás virtuální třídy Soviček a Žabiček.

Využijeme prostředí ClassDojo, které od září využíváme na 1.stupni a velice se nám osvědčilo. Věřím, že toto prostředí bude užitečné i pro vás. Plánovali jsme ho ve školce spustit až příští školní rok, ale nyní je nejlepší možnost, kdy začít.
Až naskočíme do normálního režimu školy využijeme ho v plném rozsahu: posílání zpráv, novinky ze školky a školy, fotky, videa, děti budou mít svá portfolia a další. Je to pro Vás nejjednodušší způsob vidět, jak Vaše dítě ve školce pracuje a být v kontaktu s učitelkami.

V současné situaci využijeme ClassDojo pro rychlou komunikaci svámi, zadávání dobrovolných aktivit pro vaše děti, nabídku online setkání.

Věříme, že tato mimořádná situace nebude trvat dlouho a my se zase všichni brzy setkáme ve školce.
Děkuji vám za spolupráci.
Ing. Lucie Dolejší

 

Žádost o ošetřovné

Kdo má zájem o potvrzení žádosti o ošetřovné při péči o děti do 13 let, máme možnost vám ji poslat na email. Napište na pelunkova.veronika@skolaklic.cz

Potvrzení si také můžete vyzvednout fyzicky u paní Peluňkové (tel. 774 247 166) po předchozí domluvě.

 

 

Další informace:

Text mimořádného opatření zde

Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné zde


 Následující novinka Předchozí novinka